O autorze

Zawodowo pracuję głównie nad internetowymi nowinkami, komunikacją PR-ową, promocją oraz kreowaniem wizerunku marki, a także mediami społecznościowymi. Doradztwo w zakresie komunikacji politycznej (ale o szczegółach cicho sza!) też wchodzi w rachubę.

Prowadziłem m.in. strony internetowe wiodącego polskiego ośrodka R&D (Research and Development), a także jego profile wizerunkowe na Facebooku, Twitterze i Google+. Wspierałem proces transferu technologii oraz IP, promując innowacyjne technologie oraz usługi internetowe.

Wcześniej byłem pracownikiem dolnośląskiego samorządu, pracując w biurze prasowym Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Jestem ex-dziennikarzem (Polska-Gazeta Wrocławska, dlastudenta.pl), obecnie pisuje hobbystycznie dla portalu tuWroclaw.com. Ukończyłem studia na kierunku dziennikarstwo i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Wrocławskim, nie zamierzam jednocześnie poprzestać na tytule magistra. Zainteresowanych współpracą zachęcam do lektury mojego zawodowego resume na LinkedIn.

Moje dwie wielkie pasje to polityka i literatura. Tej ostatniej poświęcam ten właśnie blog. Pisuję tu o wszystkim, co mnie interesuje w literaturze nowej i starej. A czasem pozwalam sobie na drobne tematyczne skoki w bok.